spacer
1
  1
logo 1
1
header
Menu
Zegar
footer
Osiągnięcia
ROK SZKOLNY 2011/2012

Kamil Tołwiński, Kinga Herman i Ingrida Skorupa
zajęli III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy
o Krajach Anglojęzycznych w Gimnazjum nr 2
w Czerwionce-Leszczynach.

                                    

Piotr Słowik z kl. IIIa i Tomasz Rożko z kl. IIIc zajęli II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie
"I can speak English"

Piotr Słowik z kl. IIIa  
został laureatem Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Fizyki i Chemii


ROK SZKOLNY 2010/2011

Ostatnie osiągnięcia z języka niemieckiego

Paulina Staniczek IB I miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach

Kamil Tołwiński IIA - III miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Czerwionce-Leszczynach


Krzysztof Pietrzyk (IIIb)
zajął pierwsze miejsce w konkursie
"LOOK AHEAD'

organizowanym przez Zespół Szkół
im. Wilhelma Szewczyka
w Czerwionce-Leszczynach"

Piotr Słowik (IIa) i Tomasz Rożko (IIb) zajęli
I miejsce
w Konkursie "Duety Chemiczne"-
Pałac Młodzieży w Katowicach


W IV Międzynarodowym
Konkursie Informatycznym

pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty
zespół w składzie:
Tomasz Rożko (IIb), Ryszard Miketa (IIIa)
zakwalifikował się do finału,
który odbędzie się 12 maja w ZST w Rybniku.


Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Gratulujemy  
i życzymy dalszych sukcesów !!!

Laureat
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii-Piotr Słowik klasa IIa

Laureat
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii-Joanna Glania klasa IIIb

Finalista
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii-Izabela Raudner klasa IIIb



Do III etapu zakwalifikowały się

Izabela Raudner z klasy III b
Joanna Glania z klasy III b
Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy z Biologii.



Do II etapu zakwalifikowali się

Izabela Raudner z klasy III b
Joanna Glania z klasy III b
Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy z Biologii.

Martyna Sobik z klasy III b
Małgorzata Lipus z klasy III b
Krzysztof Pietrzyk z klasy III b
Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy z Matematyki.

Izabela Raudner z klasy III b
Małgorzata Lipus z klasy III b
Piotr Słowik z klasy II a
Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy z Chemii.

Piotr Marcol z klasy VI a
Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy
"Język Polski z elementami Historii".


ROK SZKOLNY 2009/2010

Mateusz Bronikowski z klasy VIa
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
zajął 6 miejsce w regionie i 2 w powiecie nagroda-trzydniowa wycieczka do Wiednia

Karol Kowalski z klasy Vb
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
zajął 87 miejsce w regionie i 14 w powiecie-nagroda książkowa


Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
Gratulujemy  
i życzymy dalszych sukcesów

Natalia Korzec z klasy VI b
uzyskała tytuł FINALISTY
Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego.

Łukasz Czerniak z klasy IIIa
uzyskał tytuł LAUREATA
Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki.

Marek Słowik
 z klasy IIIa
uzyskał tytuł LAUREATA
Wojewódzkiego Konkursu z Chemii.

Michał Heczko z klasy IIIa
uzyskał tytuł LAUREATA
Wojewódzkiego Konkursu z Chemii.

Przemysław Dziura z klasy IIIa
uzyskał tytuł FINALISTY
Wojewódzkiego Konkursu z Chemii.

Marek Słowik, klasa IIIa - V miejsce w finale XXI REGIONALNEGO KONKURSU MŁODY CHEMIK /organizator PAŁAC MŁODZIEŻY
w Katowicach/ 

Małgorzata Lipus i Izabela Raudner, klasa IIb VIII miejsce w finale XI REGIONALNEGO KONKURSU DUETY CHEMICZNE /organizator PAŁAC MŁODZIEŻY w Katowicach/

Marek Słowik, klasa IIIa - laureat I miejsca  w IV RYBNICKIM KONKURSIE Z CHEMIĄ ZA PAN BRAT /organizator: II LO im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Rybniku/.


Michał Heczko, klasa IIIa - laureat II miejsca  w IV RYBNICKIM KONKURSIE Z CHEMIĄ ZA PAN BRAT /organizator: II LO im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Rybniku/.
 

Piotr Słowik, klasa I a, VII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS – sesja wiosenna, uczeń otrzymał dyplom laureata.


Izabela Raudner, klasa IIb, VII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS – sesja wiosenna, uczennica otrzymała dyplom laureata.

Michał Heczko, klasa III a, VI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS – sesja wiosenna, uczeń otrzymał dyplom laureata.

Gratulujemy  
i życzymy dalszych sukcesów

Gratulujemy naszym SPORTOWCOM

zajęcia II miejsca

w  FINALE REJONOWYM MINI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ


Gratulujemy naszym SPORTOWCOM

zajęcia II miejsca

w  III POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
O PUCHAR STAROSTY RYBNICKIEGO


Absolwentka Rita Malinowska zostałą laureatką ogólnopolskiego konkursu Moja pasja - moją tarczą w ramch akcji Zachowaj trzeźwy Umysł 2009







ROK SZKOLNY 2008/2009


Gratulujemy naszym SPORTOWCOM

II MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKICH IGRZYSK
MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 5 - I MIEJSCE
W X IGRZYSKACH
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 - II MIEJSCE
W XXXIII IGRZYSKACH
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

jesteśmy z Was dumni


W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM "KANGUR" WYRÓŻNIENIE ZDOBYLI 

MATEUSZ BRONIKOWSKI (5A) I MATEUSZ KANIA (5B)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów


W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "DOM"
MONIKA GŁĄBIŃSKA (1B)
OTRZYMAŁA NAGRODĘ I STOPNIA


W GMINNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM "OPOWIEŚCI Z NARNII" 

I MIEJSCA ZDOBYLI

MATEUSZ BRONIKOWSKI (5A)

NATALIA KORZEC (5B)


Marek Słowik
uczeń klasy II gimnazjum

zajął IV miejsce w XX Jubileuszowym Regionalnym Konkursie
MŁODY CHEMIK


  • TYTUŁ LAUREATA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z CHEMII OTRZYMAŁ 
    Michał Heczko
    (klasa 2b gim)
  • TYTUŁ FINALISTY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z FIZYKI OTRZYMAŁ 
    Łukasz Czerniak
    (klasa 2b gim)

  • TYTUŁ FINALISTY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z CHEMII OTRZYMAŁ 
    Marek Słowik
    (klasa 2a gim)


    Marek Słowik (2a gim)
    i Michał Heczko (2b gim)

    I miejsce w X Regionalny Jubileuszowym Konkursie DUETY CHEMICZNE

    Marek Słowik (2a gim)
    laureat I miejsca
    w III Rybnickim Konkursie Chemicznym
    dla gimnazjalistów
    "Z chemią za pan brat"

    Michał Heczko (2b gim)
    finalista III Rybnickiego Kkonkursu Chemicznego dla gimnazjalistów
    "Z chemią za pan brat"

    Łukasz Czerniak (2b gim)
    laureat 
    VII edycji konkursu z fizyki
    "I Ty możesz zostać Einsteinem"


    III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady Śl. SZS
    w piłce ręcznej dziewcząt

  • Do etapu rejonowego w konkursie interdyscyplinarnym zakwalifikowało się dwóch uczniów: Mateusz Bronikowski (klasa 5a),
    Ingrida Skorupa (klasa 6a).

2 grudnia 2008r.
w Zespole Szkół
w Czerwionce-Leszczynach odbył się BARBÓRKOWY TURNIEJ W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ-
nasza szkoła zdobyła III miejsce.


       Małgorzata Warkocz uczennica klasy 2c naszego gimnazjum otrzymała wyróżnienie w konkursie fotograficznym "JESIEŃ", który został zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Leszczynach.


28 listopada 2008r. w Żorach odbył się XVI Wojewódzki Konkurs Biblijny, w którym Mateusz Kania (klasa 5) zdobył III miejsce w etapie rejonowym


24.11.2008r. w Międzynarodowym Konkursie Recytatorskim Języków Obcych /konkurs zorganizowany w Gimnazjum Nr 2 w Leszczynach/, nasza uczennica Klaudia Garbacz zdobyła III miejsce w kategorii poezja/proza, a nasz Zespół Teatralny, w którego skład wchodzą: Justyna Dłużniewska, Natalia Garczorz, Monika Suwała, Janusz Bartoszek zajął również III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów




ROK SZKOLNY 2007/2008


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum Nr 5

SUKCESY W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH:

JĘZYK POLSKI 
Do etapu II zakwalifikowali się
Katarzyna Achtelik IIIB,
Wojciech Pochopień IIIB,
Monika Suwała IIA


MATEMATYKA 

Wojciech Pochopień IIIB -FINALISTA


BIOLOGIA 

Do etapu II zakwalifikowała się

Joanna Gąsior IIIA


JĘZYK ANGIELSKI 

Do etapu II zakwalifikowali się

Bartosz Starzec IIIB,
Wojciech Pochopień IIIB-FINALISTA




SUKCES MARTYNY

Złoty medal w międzynarodowym 
Konkursie Twórczości Dziecięcej „SHANKAR’S” 
w Indiach oraz srebrny medal 

w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym
„Radość w Europie” w Serbi
-to ostatnie osiągnięcia jakimi 
może pochwalić  się
MARTYNA  REJCZAK uczennica klasy IIIB gimnazjum.

WOJCIECH POCHOPIEŃ 
- trzecie miejsce Rejonowego Konkursu  matematyczno-fizyczno-chemicznego
„MAT-FIZ-CHEMEK”  zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 1 w Rybniku
-szóste miejsce w Ogólnoplskim Konkursie Matematycznym  "SEZAM"



      Osiągnięcia uczniów Szkoły Podsatwowej Nr 6

I miejsce w Finale Rejonowym
w mini piłce ręcznej dziewcząt
szkół podstawowych
WOJEWÓDZKOCH IGRZYSK
MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

GRATULUJEMY !!!




ROK SZKOLNY 2006/2007

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 6 

1.Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
„Kangur 2007”:
• Mateusz Bronikowski – 6 miejsce w kategorii „Maluch” – nagroda I stopnia za uzyskanie bardzo dobrego wyniku,
• Piotr Słowik – w kategorii Maluch – wyróżnienie – nagroda II stopnia

2. Powiatowy Turniej Matematyczny dla uczniów klas szóstych – II miejsce drużynowo
( Ł. Czerniak, M. Słowik, T. Wypych, P. Dziura, M. Heczko, A. Cieślik, R. Brzęczek)


Osiągnięcia uczniów Gimnazjum Nr 5

1. Wojewódzki Konkurs Matematyczny:
• Karol Haiduk - Finalista Wojewódzkiego Konkursu matematycznego (III etap )
• Wojciech Pochopień – II etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpus”:

• Wojciech Pochopień – 7 miejsce, uczeń otrzymał dyplom Laureata

3. III Międzygimnazjalny Turniej Matematyczno-Sportowy – III miejsce drużynowo

(W.Pochopień, F.Bukowiec, R. Masarczyk, A. Bryłka, J.Bodys)

4. Karol Haiduk - Finalista Rejonowego Konkursu matematyczno-fizyczno-chemicznego „MAT-FIZ-CHEMEK” zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 1 w Rybniku


5. VI Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Języków Obcych w Czerwionce-Leszczynach - II miejsce w kategorii poezji (B. Skupień, M. Dubiel, J. Kramorz, M. Szymura); II miejsce w kategorii krótkiej formy teatralnej (P. Wrzosek, T. Lipus); Angielskie Koło teatralno-językowe udział w konkursie European Language Label w ramach Socrates.



footer
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4
Europejski Dzień Języków Obcych w Zespole Szkół Nr 4

footer


Linki
Interklasa Interklasa Eduseek Eduseek Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Edukacji Narodowej
footer
Copyright ® 2007 - All Rights Reserved.